Přinášíme řidičům jistotu tam, kde běžná pojištění nestačí.

Jsme odborníci na jedinečná pojištění osobních
a nákladních vozidel.


Řidičům a majitelům vozidel přinášíme nová a inovativní pojištění, která reagují
na neustále se měnící svět.

Naší misí je překonávat očekávání klientů a partnerů poskytováním bezkonkurenčních pojistných řešení, produktů a zákaznické podpory, aby se mohli obávat méně a „Zažívat více“.


Dvě společnosti, jeden společný cíl.

Poskytovatel pojištění
Povinně zveřejňované informace

Hlavní pojistitel produktů společnosti
DEFEND INSURANCE a likvidátor škod

DEFEND INSURANCE GROUP

1994

VZNIK SKUPINY DEFEND
Od svého založení jsme si vybudovali vedoucí postavení v oblasti doplňkového pojištění v automobilovém průmyslu.

3800+

partnerů
Spolupracujeme s téměř 4 tisíci partnerů z řad prodejců ojetých i nových vozidel všech druhů, nezávislých brokerů a fleetových a leasingových společností napříč Evropou.

11

EvROPSKÝCH TRHŮ
Jsme mezinárodní společnost působící v Česku, Polsku, Maďarsku, na Slovensku, v Rumunsku, ve Velké Británii, Rakousku, Německu a Pobaltí.

1 mil.+

POJIŠTĚNÝCH KLIENTŮ
Napříč Evropou máme více než 1 milion spokojených klientů, kterým pomáháme jezdit bez starostí.

DEFEND INSURANCE GROUP

Přinášíme unikátní pojištění a produkty, které reagují na potřeby klientů.


Zaměřujeme se na inovativní pojistná řešení pro automobilový průmysl a související produkty a služby. Naše pojištění si můžete sjednat u téměř 4 tisíců prodejců nových a ojetých automobilů, pojistných makléřů a autorizovaných zástupců na 11 evropských trzích.  

Historie značky DEFEND sahá až do roku 1994. Od roku 2012 skupina DEFEND INSURANCE GROUP z České republiky postupně expandovala na Slovensko, do Polska, Maďarska a Velké Británie. Od roku 2019 jsme součástí americké pojišťovny Fortegra, s hodnocením A- (Excellent), a její evropská dceřiná společnost Fortegra Europe Insurance Company je naším hlavním pojistitelem. Toto partnerství vzájemně upevnilo naše postavení na evropských trzích a umožnilo naši další expanzi. Od roku 2022 nás tak najdete i v Německu a  Pobaltí a nově i v Rumunsku a Rakousku. 

Naším cílem je pomáhat klientům snižovat rizika a zvýšit pocit bezpečí a finanční stability poskytováním pojistných produktů na míru, rychlým vyřizováním škod a špičkovým zákaznickým servisem.

Koupě a provoz vozidla představuje pro každou domácnost jeden z největších výdajů. Navíc je nutné zvážit i rizika možných dodatečných výdajů na opravy či ztrátu vozidla v důsledku totální škody či krádeže. Díky našim produktům si klienti mohou své vozidlo užívat bez starostí a v případě, že dojde ke škodě, zajišťujeme, aby se mohli rychle a bez zbytečných výdajů vrátit na silnici a vozidlo opět využívat k činnostem, které potřebují, ať už je to dojíždění do práce, nákupy, výlety či cokoliv jiného.

Klienti jsou pro nás vždy na prvním místě a vážíme si důvěry, kterou do nás vkládají. Díky tomu poskytujeme partnerům, kteří naše produkty nabízí, nejen příležitost pro obchodní růst, ale významně přispíváme i k budování loajality zákazníků vůči jejich společnostem.

Zkrátka, ať už jste náš klient nebo partner, můžete se na nás spolehnout. Těšíme se, že vám pomůžeme obávat se méně a „Zažívat více“.

Pojistná divize

Společnosti DEFEND INSURANCE jsou předními poskytovateli doplňkových pojistných produktů. Zaměřujeme se především na prodloužené záruky na nové i ojeté vozy,
GAP pojištění, pojištění příští technické kontroly
a měření emisí, klíčů od vozidla
a další inovativní produkty
pro automobilový trh.

Pojištění
Ochrana

Produktová divize

DEFEND SOLUTIONS doplňuje portfolio skupiny o inovativní nepojistné produkty, které přináší dodatečnou ochranu a benefity klientům i partnerům. Mezi ně patří zejména systém ochrany vozidla s nanotechnologií a keramikou od přední britské společnosti GardX a online platforma DEFEND SpinCar, která umožňuje prodejcům vozidel prezentovat automobily a doplňkové produkty pomocí 360° prezentace.

Bezpečnost
Digitální prezentace

FORTEGRA GROUP

45+

Let na světovém tru
Naše historie sahá až do roku 1978. Můžeme se tak opřít o více než 45 let zkušeností, díky kterým jsme lídrem pojistného trhu.

15

Poboček po světě
Jsme globální společnost se sídlem v Jacksonville na Floridě (USA) a 14 pobočkami po celých Spojených státech a Evropě.

$3,7 mld.

Celková aktiva
Můžete se na nás spolehnout. Jsme silná a stabilní společnost se značným finančním zabezpečením a upisovací kapacitou.

A-Excellent

Rating od AM best
Pyšníme se prestižním hodnocením A- (Excellent) od přední ratingové agentury AM Best, který potvrzuje naši kvalitu a finanční sílu.

Fortegra Group

Hlavní partner DEFEND INSURANCE GROUP, pojišťovna Fortegra, již více než 45 let nabízí svým klientům a partnerům sílu a stabilitu, kterou potřebujete od pojistitele, a individuální přístup, který chcete od partnera.


Fortegra se stala druhým největším úvěrovým pojistitelem ve Spojených státech a aktuálně nabízí svou rozmanitou řadu pojistných a záručních produktů po celém světě.

Na evropském trhu trhu působí prostřednictvím pojišťovny se sídlem na Maltě, Fortegra Europe Insurance Company, s hodnocením A- (Excellent) od AM Best a její české pobočky.

Pobočka je personálně propojena se skupinou DEFEND INSURANCE a pokračuje v upisování inovativních a flexibilních produktů, které stojí za úspěchem DEFEND INSURANCE, jako jsou DEFEND Car Protect, DEFEND Gap a další.

Fortegra se obchoduje na burze NASDAQ jako součást společností Tiptree (TIPT).


Fortegra Financial Corporation

Americká pojišťovna Fortegra Financial Corporation je majitelem DEFEND INSURANCE GROUP a globálním specializovaným pojistitelem, který upisuje a spravuje komplexní a rozmanitý soubor pojistných produktů a záručních řešení ve Spojených státech a po celém světě. Pyšní se ratingem A- (Excellent) od AM Best prokazujícím její finanční sílu a stabilitu.

Fortegra Europe Insurance Company

Evropská dceřiná společnost Fortegra Financial Corporation – Fortegra Europe Insurance Company SE – je hlavním pojistitelem DEFEND INSURANCE GROUP. Má sídlo na Maltě a pobočky ve Velké Británii a České republice. Ratingová agentura
AM Best jí rovněž udělila prestižní
hodnocení A- (Excellent).

Naši vybraní partneři v Česku